Wuhan Guide Sensmart Tech Co., Ltd.
Görünür Ötesinde Algılama

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Wuhan Guide Sensmart Tech Co., Ltd.

Çin Wuhan Guide Sensmart Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Guide Sensmart Tech Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Wuhan Guide Sensmart Tech Co., Ltd.

companyPics.title0
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kılavuz
İhracat p.c : 60% - 70%

Kılavuz Sensmart Tech Co., Ltd,

Guide Sensmart 2016 yılında kurulmuştur. Şenzen'de Listelenen bir şirket olan Guide Infrared'in (002414) yüzde yüz iştiraki olan Guide Sensmart, ticari uygulamalar için kızılötesi termal görüntüleme ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasına odaklanmaktadır.

 

Kılavuz Kızılötesi'nin kızılötesi endüstrisindeki 20 yıllık tecrübesi ve kendi geliştirdiği yerel dedektörlerin getirdiği düşük maliyetli ve güvenilir seri üretim kapasitesiyle desteklenen Guide Sensmart, yıllık üretim kapasitesi olan çok çeşitli kızılötesi termal görüntüleme kameraları ve çözümleri geliştirmiştir. Kızılötesi ateş tarama sistemleri, el tipi termal kameralar, çevrimiçi termal görüntüleme sistemleri, termal görüş cihazları, akıllı telefonlar için termal kameralar, İHA yük sistemleri ve termal modüller dahil olmak üzere 500.000 ünite.

 

Guide Sensmart'ın ürünleri, pazarın işleyişini ve kullanıcıların ihtiyaçlarını takip ederek, elektrik gücü denetimi, tesis bakımı, endüstriyel otomasyon, ateş taraması, güvenlik izleme, orman yangını önleme, yasa uygulama, arama ve kurtarma, dış mekan gece görüşü alanlarında bir dizi geleneksel uygulamaya hizmet eder. otonom araç, akıllı ev, IoT, yapay zeka ve tüketici elektroniği gibi yeni ortaya çıkan birçok uygulamanın yanı sıra.Bugün, Guide Sensmart 300'ün üzerinde uzun vadeli ortak geliştirmiş ve dünya çapında 70'den fazla ülke ve bölgede satış ve servis ağı kurmuştur.

 

2020'de Guide Sensmart, yüksek trafikli halka açık yerlerde covid-19 yayılmasını kontrol altına almaya yardımcı olmak için toplu ateş tarama sistemleri sağladı.Kızılötesi termografi teknolojisini İnternet, 5G, AI, bulut bilişim, büyük veri ve diğer ileri teknolojilerle entegre eden Guide Sensmart, ön saflarda tarama için yeni nesil akıllı kızılötesi ateş uyarı sistemi geliştirdi.Şimdiye kadar, salgın önleme ve kontrolünde önemli bir rol oynayarak, küresel olarak büyük ulaşım merkezlerinde, hastanelerde, işletmelerde, okullarda ve diğer kamusal alanlarda toplanan 30.000'den fazla GUIDE IR Ateş Uyarı Sistemi seti konuşlandırıldı.

 

Şu anda, Guide Sensmart, akıllı algılamayı halkın iş verimliliğini ve refahını iyileştirmek için gelişmekte olan endüstrilerde kızılötesi termal görüntüleme teknolojisinin uygulanmasını ve yaygınlaştırılmasını güçlü bir şekilde teşvik ederek, "Kızılötesi teknolojisini halka fayda sağlama" misyonumuza bağlı kalmaktadır ve uygun fiyatlı kızılötesi ürünlerin daha geniş bir müşteri kitlesine hizmet etmesi için çabalamak.

 

 

EUNIR Systems NV,Wuhan Guide Infrared Co., Ltd (SZ.002414) 'e bağlı bir şirket, 2010 yılında Belçika'da kurulmuştur.EUNIR, Belçika'daki dağıtım ve satış sonrası servis merkezimizdir ve Avrupa, Orta Doğu, Hindistan, Pakistan, Afrika ve diğer ülkelerdeki müşterilere teknik destek, eğitim ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

İletişim bilgileri
Wuhan Guide Sensmart Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)